درباره ما

تلگرام بیست میلیونی ،فرصتی بی نظیر

امروز شبکه های اجتماعی محل تجمع فوق العاده ای از تنوع عظیمی ازکاربران است به گونه ای که تا به حال نظیر آن در هیچ رسانه ای نبوده ،حال در نظر بگیرید معرفی محصول یا خدمات در این مهمانی بزرگ چه مزیتی هایی دارد ،علی الخصوص که این شبکه ها در کشور ما نسبتا نوپاست و محلی بکر برای کسانیست که قصد درآمد از این فرصت را دارند .
با توجه به آمار حدود بیست میلیون کاربر ایرانی در شبکه تلگرام عضو هستند ،هیچ جای دیگر نمی توان با هزینه کنونی به چنین جمعیتی از کاربران دست یافت. همچنین تقریبا شصت درصد ایرانیان صاحب تلفن هوشمند میباشند که با چند ترفند میتوان با هزینه ای اندک با آنان نیز در ارتباط بود.
برآن شدیم تا با یک تیم حرفه ای برای اولین بار با شفاف سازی کامل و توضیح نحوه کار روش های مختلف تبلیغی خیال شما را برای آنچه هزینه می کنید آسوده نمائیم.
کانون تبلیغاتی دیدورایز یکی از زیر مجموعه های شرکت فلات پارسیان به مسئولیت آقایان مهندس حسام الدین و عمادالدین شهرابی میباشد.

شما نیز به این میهمانی دعوتید

اجازه دهید شما را به این مهمانی عظیم دعوت نماییم. در این مهمانی بیست میلیون کاربر از همه قشر و سن و جنسیتی وجود دارند ، ما فرصتی فراهم آورده ایم تا شما به چشم بیایید.فقط شما محصول ارزنده ارائه دهید ،معرفی آن به یک سوم کل کشور با ما.
کانون تبلیغاتی دیدورایز درحال حاظر بواسطه همکاری با بیش از ۵۰ توسعه دهنده اپلیکیشنهای اندروید و آی او اس که بوسیله آن با بیش از ۲میلیون کاربر در ارتباط مستقیم است و همچنین مشارکت با حدود ۳۵ کانال باکیفیت و با اعضا بیش از ۳۰۰۰۰ نفرتلگرامی سعی در ایجاد بستری فراخ و مناسب جهت معرفی هرچه وسیع تر و باکیفیت تر محصولات شما اعم از کالا ,اپلیکیشن و کانال های تلگرامی دارد.
دراین راستا تیم بازاریابی ما با توجه به نیازهای متنوع تبلیغ دهندگان پلن های مختلفی جهت تبلیغات طرح ریزی کرده است که در بخش سرویس های ما به تفصیل خدمتتان ارائه میگردد. همچنین ازتمامی کانال های فعال , وبسایت های پربازدید و صاحبان اپلیکیشن که تمایل به کسب درآمد و پیوستن به خانواده دیدورایز دارند، جهت همکاری دعوت بعمل میاوریم .

پشتیبان تلگرام