پوش نوتیفیکیشن چیست؟

نوتیفیکیشن چیست و افزایش ممبر با نوتیفیکیشن جگونه است ؟

ارسال نوتیفیکیشن یا همون نوت تقریبا شبیه ارسال پیامک میباشد با این تفاوت که نوتیفیکیشن در صفحه اصلی تلفن هوشمند زیر ساعت نمایش داده میشه مانند این تصویر .
طبق تصویر در ارسال نوتیفیکیشن شما میتوانید از متن و ایکون بصورت همزمان استفاده کنید و با لمس کردن آن مخاطب به هدف مورد نظر که میتونه وبسایت یا کانال تلگرام باشه هدایت میشه ،نوتیفیکیشن برای تمام کسانیکه اپلیکیشن خاصی روی گوشیشون دارن فرستاده میشه و مانند پیامک رقبای زیادی نداره.
شما میتونید برای تبلیغ محصولات، وبسایت و یا کانال از نوت انبوه استفاده کنید .
در ارسال نوتیفیکیشن روال کار به اینصورتست که آگهی شما بصورت متن بهمراه یک عکس یا آیکون در قالب نوتیفیکیشن به تعداد زیادی از کاربرانی که یک اپلیکیشن خاص روی تلفن خود نصب دارند ارسال میشود,که این پیام ها ۱ در قسمت اعلان ها (هشدارها) گوشی کاربران ظاهر میشود که کاربران پس از مطالعه پیام شما در صورت تمایل و با اختیار کامل آن رامیفشارند.

توجه کنید که گرفتن ممبر با فرستادن نوتیفیکیشن ،بسیار سخت است یعنی افراد بسیار کمی پس از خواندن متن روی آن کلیک میکنند و عضو کانال مربوطه میشوند ،درصد فشردن پیام نسبت به تعداد ارسال بسیار پایین است مثلا هزار ارسال برای حدود فقط ده ممبر کافیست.
نوتیفیکیشن از طریق سرور های شرکت پوشه فرستاده میشود و شرکت پوشه پس از ارسال گزارش کاملی از تعداد ارسال ، تعداد کلیک و تعداد نمایش ارائه میدهد که فقط فروشندگانی گه گزارش ارسال پوشه به شما ارائه میدهند قابل اعتماد میباشند.

چرا نوتیفیکیشن ارزشمند است :

چون متن شما در صفحه اصلی تلفن همراه به نمایش در می آید . در این متن شما کاملا میتوانید محصول و یا کانال خود را توضیح دهید ،پس کسانی که روی آن کلیک میکنند از محتوای آن مطلع شده و تقریبا تماما مشتری هستند و همه منیدانیم که حتی یک مشتری ارزش بسیاری دارد پس برای کسانی که فروش کالا و خدمات دارند بسیار کاراست. ولی در روش های دیگر ممبر گیری افراد بدون هیچ اطلاعی از کار و کسب یا زمینه کانال شما فقط با دیدن اسم کانال شما عضو میشوند و ارزش این ممبر ها فقط در تعداد آنها در کانال است و مشتری بودن آنها احتمال بسیار پایینی دارد.

توجه : برای مشاهده و خرید انواع ممبر به صفحه خرید ممبر تلگرام مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبان تلگرام