فریب های خرید ممبر تلگرام

فریب و دروغ های خرید ممبر , و ارسال نوتیفیکیشن

سلام دوستان عزیز ، پس از اینکه دروغ و تقلب های بسیار زیادی در زمینه ممبرگیری را در تلگرام  و وبسایت های مشابه مشاهده کردیم تصمیم به قرار دادن این پست و روشن نمودن دوستان گرفتیم .

اگر شما با روش های ممبرگیری در تلگرام آشنایی داشته باشید هیچ کس نمی تواند با تقلب از شما پولی دریافت کند ، اولا مقاله انواع ممبر تلگرام را مطالعه نموده تا با نام انواع ممبر آشنا شوید ولیکن در این پست به چند مورد اشاره می کنیم.

ممبر فیک بجای ممبر اختیاری
بسیار مشاهده کردیم که اشخاصی مبادرت به ارائه ممبر فیک و یا اجباری به اسم ممبر اختیاری یا پاپ آپ مینمایند که بسیار آسان میتوان آنها را تشخیص داد ، ممبر گیری بوسیله کاربران اپلیکیشن های تلفن های هوشمند انجام میشود( ممبرگیری چگونه انجام میشود؟) که در افزایش ممبر اختیاری همانطور که از نامش پیداست کاربران مختار به عضویت در کانال مورد نظر هستند مانند این تصویر لذا برای جذب ممبر میباست چند برابر تعداد ممبر مورد نظر، ارسال صورت گیرد که طبیعتا باعث بالا بودن هزینه ممبر اختیاری میشود. در افزایش ممبر اجباری و یا ممبر فیک میزان ارسال دقیقا برابر با تعداد ممبر مورد نظر است.دیدورایز صاحب پنل اپلیکیشن بوده و از پایه قیمت ارسال مطلع میباشد لذا اگر در جایی ممبر اختیاری باقیمت بسیار ارزان تز از عرف و یا با قیمت ممبر اجباری و فیک دیدید سریعا مشکوک شده و در مورد فروشنده و اطلاعات تماسش تحقیق بیشتری نمایید.

ممبر گیری با ارسال نوتیفیکیشن و یا ممبرگیری با تبلیغات

نوتیفیکیشن کاربردی شبیه پیامک دارد یعنی برای تعداد بسیاری تلفن هوشمند فرستاده میشود با این تفاوت که متن و ایکون مورد نظر در صفحه اصلی گوشی تلفن افراد به نمایش در می آید ، کاملا توجه کنید که گرفتن ممبر با فرستادن نوتیفیکیشن ،بسیار سخت است یعنی افراد بسیار کمی پس از خواندن متن روی آن کلیک میکنند و عضو کانال مربوطه میشوند ، نرخ جهانی جذب ممبر یعنی کلیک بر روی نوتیفیکیشن حدود ۰/۵ درصد است مثلا وقتی هزار نوتیفیکیشن فرستاده میشود پنج نفر جذب آن خواهند شد، قیمت ارسال نوتیفیکیشن زیاد نیست و برای صاحبان پنل حدود حداکثر یک تومان برای هر نوتیفیکیشن تمام می شود ، حالا محاسبه کنید برای جذب ۱۰۰۰ ممبر چه تعداد ارسال نوتیفیکیشن نیاز است ؟ حداقل دویست هزار نوتیفیکیشن نیاز است که برای خود فرستنده حدود دویست هزار تومان تمام میشود !!!!! پس چگونه قیمت های بسیار پایین برای مصرف کننده می بینیم ؟؟؟؟؟ این ممبرها تماما با روش های دیگر جذب شده که به دروغ توتیفیکیشن میگویند .
برای اطمینان بدانید نوتیفیکیشن در ایران باید توسط شرکت پوشه ارسال شود مانند پیامک که توسط مخابرات ارسال میشود و شما فقط صاحب پنل هستید ، بعد از ارسال نوتیفیکیشن ،شرکت پوشه به شما گزارشی از ارسال در وبسایت رسمی پوشه نمایش میدهد  که در آن تعداد ارسال ، تعداد کلیک بر روی متن و حتی تعدادی که به مقصد نرسیده در آن موجود است ، اگر تمایل به خرید نوتیفیکیشن دارید حتما ، حتما از فروشنده درخواست گزارش ارسال از وبسایت پوشه نمایید ،که آنها میبایست پس از ارسال لینک صفحه گزارش پوشه را برای شما بفرستند ، تاکید میکنم لینک وبسایت پوشه ،نه عکس است و نه شات اسکرین ، آدرس یک صفحه اینترنتی در وبسایت شرکت پوشه است .
با این ترفند ها مطمئن باشید که وقتی نوتیفیکیشن می خرید ، نوتیفیکیشن برای شما ارسال میشود .

چرا نوتیفیکیشن مهم است :

چون متن شما در صفحه اصلی تلفن همراه به نمایش در می اید . در این متن شما کاملا میتوانید محصول و یا کانال خود را توضیح دهید ،پس کسانی که روی آن کلیک میکنند مشتری هستند و نسبت به شغل شما مشتری ارزش بسیار دارد پس برای کسانی که فروش کالا و خدمات دارند بسیار کارایی دارد. ولی در روش های دیگر ممبر گیری افراد بدون هیچ اطلاعی از کار و کسب  یا زمینه کانال شما فقط با دیدن اسم کانال شما عضو میشوند و ارزش این ممبر ها فقط در تعداد آنها در کانال است و مشتری بودن آنها احتمال پایینی دارد.

توجه : برای مشاهده و خرید انواع ممبر به صفحه خرید ممبر تلگرام مراجعه نمایید.

2 thoughts on “فریب های خرید ممبر تلگرام”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبان تلگرام