ممبرگیری به چه صورت انجام میشود ؟

فروشندگان برای افزایش ممبر تلگرام از چه روشی استفاده میکنند؟

در پست روش های افزایش ممبر تلگرام ، شما با کلیه روش های رایج برای افزایش ممبر تلگرام (ممبر اختیاری ، ممبر اجباری و نوتیفیکیشن) آشنا شدید.

حال در نظر داریم به درخواست دوستان ، چگونگی ممبر گیری حرفه ای یا پاپ آپ و نوتیفیکیشن و ممبر اجباری را برای شما روشن کنیم.

چگونگی افزایش ممبر اختیاری (پاپ آپ )و نوتیفیکیشن

لازمه این کار اپلیکیشن های مختلفی است که شما روی گوشی خود نصب نموده اید ، یادتان باشد که هر اپلیکیشن که بر روی گوشی شماست میتواند بسته طراحی آن به قسمتهای مختلف موبایل شما دسترسی داشته باشد ،که هنگام نصب اجازه های آن را از شما میگیرد ،مثلا دسترسی به دفترچه تلفن ، اجازه ارسال پیامک ،دسترسی به اینترنت و هر قسمت گوشی که شما تصور میکنید ،پس در هنگام نصب دقت کنید که این اپلیکیشن ساده به کدام قسمت های موبایل شما دسترسی پیدا میکند که درصورت عدم رضایت یا دسترسی را محدود کنید و یا اصلا آنرا نصب نکنید .

این مفدمه کافی بود تا شما تا پایان راه را حدس بزنید ، در اپلیکیشن های طراحی شده یک کد قرار میگیرد که به آن جیسون میگویند و طراح اپلیکیشن میتواند مطالبی را برای گوشی هایی که آن اپلیکیشن بر روی آنها نصب است ارسال نماید ، مثلا ” ورژن جدید نرم افزار را دانلود نمایید” که در صفحه اصلی گوشی به نمایش در می آید و نام آن نوتیفیکیشن است. حتی میتوان نوتیفیکیشن تبلیغاتی برای گوشی ها ارسال نمود .البته ارسال نوتیفیکیشن نیاز به یک واسطه نیز دارد که این کار را در ایران وبسایت پوشه انجام میدهد.

کارایی دیگری که طراح اپلیکیشن در اختیار دارد ، ارسال یک پیام و ظاهر شدن آن در اپلیکیشن تلگرام شماست که اگر تلگرام روی گوشی شما نصب باشد ،خود به خود باز شده و پیام آیا تمایل به عضو شدن در کانال فلان را دارید نمایش داده می شود ،نام آن چیزی نیست جز پاپ آپ ، حالا کاربر مختار به عضوشدن و یا رد کردن پیغام مورد نظر است . همان ممبر گیری اختیاری!!!!
مثلا برای گرفتن هزار عضو حدودا هفتاد تا صد هزار پاپ آپ فرستاده میشود ، هر شخصی که تعداد اپلیکیشن بیشتر با کاربران بالایی داشته باشد توانایی جذب ممبر بیشتر و یا همان ارسال پاپ اپ بیشتر را دارد ،

شرکت دیدورایز دارای چندین پنل است که هر پنل از بیش از بیست اپلیکیشن مختلف تشکیل شده ،که ما برای افزایش ممبر تلگرام . همچنیم ارسال تونیفیکیشن از آن استفاده می نماییم.

چگونگی افزایش ممبر اجباری

نوع دیگر ممبر گیری که از ارزش کمتری برخوردار بوده و فقط برای بالا بردن تعداد کاربران کانال استفاده میشود روش ممبر گیری با اپلیکیشن های تلگرام غیر رسمی است بدین صورت که بغیر از خود تلگرام چندین اپلیکیشن بر پایه برنامه نویسی تلگرام اصلی طراحی شده و به دیتابیس اصلی تلگرام متصل است که بعضی کاربران به دلیل کارایی های بیشتر بجای تلگرام اصلی آنها را روی گوشی خود نصب مینمایند مانند موبوگرام ، تلگرام فارسی و … ،  طراحان در این اپلیکیشن ها خاصیتی قرار داده اند که می توانند بدون هیچ سوالی کاربران را عضو کانالی دلخواه نمایند بدین صورت که کاربر ناگهان یک یا چند کانال جدید را در لیست کانالهای خود میبیند که این اتفاق فقط در اپلیکیشن های غیر رسمی تلگرام اتفاق میفتد.این نوع افزایش ممبر تلگرام را ممبر اجباری میگویند که این ممبر ها چون از عضویت خود بی خبرند معمولا هیچ فعالیتی مثل دیدن پستها ندارند.

توجه : برای مشاهده و خرید انواع ممبر به صفحه خرید ممبر تلگرام مراجعه نمایید.

5 thoughts on “ممبرگیری به چه صورت انجام میشود ؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبان تلگرام