خرید ممبر فیک نه ؟؟

ممبر فیک چیست و چرا خرید ممبر فیک کار غلطی میباشد ؟

وقتی برای افزایش ممبر تلگرام هزینه میکنیم ،توقع بازگشت داریم و دوست داریم در آینده کانال برامون کار کنه و یا بتونیم کالا یا خدماتمون رو به اعضاش بفروشیم.
ممبر فیک چیست ؟
ممبر فیک یا مجازی در واقع انسان و حقیقی نیستند و هرکدوم فقط یک کد هستند ، برای اینکه شما یک اکانت در تلگرام ، اینستاگرام و شبکه های مشابه دباز کنید باید دارای یک خط تلفن همراه باشید که یک سری از برنامه نویس ها الگوریتمی طراحی کردند که شماره های مجازی درست میکنه و یا از شماره های کشور های دیگه استفاده میکنه و با ترفندی برای هرکدوم یک اکانت در تلگرام باز میکنه که البته سرور های تلگرام متوجه حضورشون میشن و هراز چند گاهی اونها از بین میروند.
چرا ممبر فیک نه ؟
وقتی برای افزایش ممبر کانال از اعضای فیک میخرید و یا توسط بعضی از بات ها مانند @tchannelsbot ائنها رو به کانالتون اضافه میکنید شاید بخاطر اینکه هزینه کمتری بپردازید کانال شما دچار باگ یا مشکلات میشه چون سرور های تلگرام و شبکه های مشابه برای ممبر های واقعی تعریف شده و ممبر فیک روند کانال رو بهم میریزه ، یکی از عواقبش بهم ریختن ویو و یا تعداد دیده شدن هر پسته که وقتی ممبر فیک وارد کانال بشه دیگه درست کار نمیکنه .
البته ممبر های فیک تماما بعر از مدتی توسط سرور تلگرام پاک میشوند و سرجمع ضررشون از نفعشون خیلی بیشتره.
بجای ممبر فیک
بجای خرید ممبر فیک ار ممبر اجباری استفاده کنید ( ممبر اجباری چیست) که ممبر ها تماما واقعی هستند ولی فعالیتی ندارند کلا به تلگرام سر نمی زنند ریزشش بسیار کمه ولی پستها همچنان ویو ندارند .

توجه : برای مشاهده و خرید انواع ممبر به صفحه خرید ممبر تلگرام مراجعه نمایید.

2 thoughts on “خرید ممبر فیک نه ؟؟”

 • سلام
  من تقریبا ۲۰۰ تا ممبر فیک اضافه کردم به کانال
  الان که میبینم دوستام و آشناهام که قبلا تو کانال بودن الان نیستن
  و اگه ادشون میکنم بازم همین مسئله تکرار میشه راه حل چیه؟

  • یا سلام
   دلیل بد بودن ممبر فیک همین مطالب است.ممبر فیک کل شمارش و نشان دادن اعضای کانال را بهم میریزد و فقط باید منتظر باشید تا این ممبر ها خود به خود از بین بروند و کانال به وضعیت عادی بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبان تلگرام