تفاوت ممبر اختیاری ، اجباری و نوتیفیکیشن

کدام روش افزایش ممبر تلگرام برای کانال شما مناسب است ؟

پاسخ این سوال بسیار مهم است ، هر نوع ممبر بسته به هزینه ، و فعالیتی که دارد برای منظور خاصی به کار می آید ، برای فهمیدن این موضوع باید ممبر های مختلف را بشناشید تا بودجه مورد نظرتان را در خرید ممبر تلگرام به بهترین نحو صرف کنید. از ممبر های ارزان قیمت هیچگاه توقع خرید و مشارکت نداشته باشید . برای پیدا کردن مشتری در کنار هزینه باید هدفمند هم باشید .
در کل برای افزایش ممبر تلگرام میتوان دو نوع ممبر خریداری نمود. ممبر واقعی و ممبر مجازی یا فیک که در واقع چند کد بوده و متعلق به فردی نمی باشند ، ممبر ویژه و اختیاری و همچنین اجباری همه واقعی هستند و تفاوت آنها در میزان فعالیت است.

خرید ممبر اختیاری تلگرام

ممبر اختیاری و یا ممبر پاپ آپ توسط ارسال دعوتنامه جذب می شوند بدین صورت که برای تمام کسانی که یک اپلیکیشن خاص روی گوشی تلفن خود دارن پیامی فرستاده میشود و به محض اینکه شخص به اینترنت متصل شود برنامه تلگرام در گوشی باز شده و پیام آیا تمایل به عضویت در کانال فلان را دارید نمایش داده می شود ، شخص در صورت علاقه ، پیام را تایید کرده و عضو کانال مورد نظر میشود .مانند این تصویر
برای آشنایی بیشتر با شیوه ممبر گیری مقاله ممبر گیری به چه صورت انجام میشود را مطالعه کنید.
افراد فقط نام کانال شما رو میبینند و با اختیار خودشون انتخاب می کنند.
در این نوع افزایش ممبر حتما از یک نام کانال جذاب و معرفی کننده موضوع کانال استفاده کنید چون اشخاص فقط نام کانال شما را دیده و تصمیم میگیرند .هرچه نام کانال تلگرام شما گویاتر باشد افزایش ممبر موفق تر خواهد بود.

خرید ممبر اجباری تلگرام

در ممبر اجباری روال کار اینگونه است که برای کاربرانی که اپلیکیشن تلگرام غیر رسمی بر روی گوشی خود دارند برنامه ای فرستاده میشود که بدون هیچ پرسشی کاربر را عضو کانال شما می نماید .این نوع ممبر معمولا فعالیتی نداشته و بسیار کم به کانال سر میزنند ،زیرا تلگرام غیر رسمی اکثرا تلگرام دوم افراد میباشد ، این نوع افزایش ممبر تلگرام مناسب برای نشان دادن تعداد بالای اعضای کانال بوده و از ممبر اجباری توقع بازدید نمی توان داشتد.

ممبر ویژه

دقیقا مانند افزایش ممبر اختیاری میباشد بااین تفاوت که ارسال دعوتنامه بجای سرور های شخصی از سرور معتبر پوشه انجام میشود.
این ارسال دارای گزارش آنلاین از سرور پوشه بوده و ممبر های آن از کیفیت بالاتری برخوردار است . در حال حاضر با این متد دیدورایز توانایی جذب هزار ممبر را در هر سفارش داراست.

افزایش ممبر با ارسال نوتیفیکیشن

برای عضویت در کانال شما برای گوشی اشخاص نوتیفیکیشن فزستاده میشود.( نوتیفیکیشن چیست؟) بازدهی این روش برای تبلیغ محصولات ،وبسایت و فروش محصول در تلگرام بسیار بالا بوده و بابت آن هزینه نسبتا کمی می پردازید.
دوستان فراموش نکنید که جذب ممبر با ارسال نوتیفیکیشن ، روش مقرون بصرفه ای نیست و هزینه بسار بالا تری نسبت به ممبر های دیگر دارد چون نرخ جذب ممبر نسبت به تعداد ارسال بسیار پایین خواهد بود مثلا برای گرفتن ۱۰ ممبر باید حدود ۱۰۰۰ نوت بفرستید.
چون متن شما در صفحه اصلی تلفن همراه به نمایش در می آید . در این متن شما کاملا میتوانید محصول و یا کانال خود را توضیح دهید ،پس کسانی که روی آن کلیک میکنند از محتوای آن مطلع شده و تقریبا تماما مشتری هستند و همه منیدانیم که حتی یک مشتری ارزش بسیاری دارد پس برای کسانی که فروش کالا و خدمات دارند بسیار کاراست. ولی در روش های دیگر ممبر گیری افراد بدون هیچ اطلاعی از کار و کسب یا زمینه کانال شما فقط با دیدن اسم کانال شما عضو میشوند و ارزش این ممبر ها فقط در تعداد آنها در کانال است و مشتری بودن آنها احتمال بسیار پایینی دارد.
توجه نکته مهم : پس به دلیل بالا اگر در جایی مشاهده کردید قیمت افزایش ممبر با ارسال نوتیفیکیشن و یا تبلیغات کمتر و حتی نزدیک قیمت ممبر اختیاری بود ، حتما شک کنید ، (مقاله فریب های نوتیفیکیشن )برای صحت افزایش ممبر با نوتیفیکیشن از فروشنده درخواست لینک آنلاین ارسال از وبسایت پوشه کنید تا به اسم ممبر نوت ،ممبر دیگه ای به شما نفروشه .

توجه : برای مشاهده و خرید انواع ممبر به صفحه خرید ممبر تلگرام مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبان تلگرام