آموزش فروش ممبر تلگرام

آموزش کسب و کار فروش ممبر تلگرام

(با کمک وبسایت کارپویان دات کام)
(این مطالب را بصورت کاملتر در فایلهای صوتی گوش نمایید)

خلاصه

اگر شما به دنبال یک کسب و کار سود بخش هستید این بسته یک شغل با درآمد بسیار عالی برای شما فراهم می نماید ، و اگر به دنبال خرید ممبر تلگرام هستید با کمک این بسته می توانید ممبر های واقعی را از معتبر ترین برنامه نویسان اپلیکیشن با حدود ۴۰% ارزانتر از قیمت بازار فراهم نمایید.

اصول و مبانی

در دنیای اطراف ما کسب و کار هایی وجود دارند که درآمد بسیاری از آنها حاصل میشود ، برای مثال با فروش ممبر تلگرام بسیاری در ماه درآمد میلیونی دارند و شما میتوانید با مطالعه کامل این آموزش و کسب کمی تجربه درآمد خود را آغاز کرده و به اطمینان بشما می گوییم سقفی برای آن وجود ندارد. یکی از دوستان ما پس از کسب مهارت و فهم بازار ممبر توانست در ماه دوم بیش از ۸ میلیون تومان درآمد خالص داشته باشد .شما نیز اطمینان خاطر داشته باشید با صرف چند ساعت زمان در روز و معرفی محصولتان به مشتری بیش از این مبلغ را بصورت وجدانی و حلال کسب خواهید نمود . وظیفه ما معرفی نحو احسن این بیزنس است بطوریکه در این بازار قیمت فروش شما نسبت به بقیه فروشندگان کاملا رقابتی باشد. مابقی کار آسان است ,تقاضا برای ممبراین روزها داغ داغ است. قدم اول شناخت انواع ممبر و روش ممبرگیریست


ممبرگیری چگونه انجام میشود :

(این مطالب را حتما بصورت تفصیلی و کاملتر در فایل صوتی گوش نمایید)


ممبرگیری برای کانال تلگرام بروشهای مختلفی صورت می گیرد ,اما فقط یک روش هست که بوسیله آن میتوان هزاران ممبر واقعی بصورت یکجا به کانال اضافه نمود که نام این روش افزایش ممبر از طریق الگوریتم برداشت کاربران اپلیکیشن های اندروید هست.
مابقی روشها تماما جنبه تجاری نداشته و فقط به افزودن تگک تک ممبر میپردازد مانند تبادل لینک کانالها , تبلیغات , اگلیکیشنهای افزایش ممبر که از هیچکدام نمیتوان توقع درآمد داشت وفقط بدرد افزودن کمتر از ۱۰ ممبر در روز برای کانال شماست .

افزایش ممبر از طریق الگوریتم بدین صورت انجام میشود که با برنامه نویسی جاوا شما تمام کاربرانی که یک اگلیکیشن خاص را روی گوشی خود نصب دارند به کانال تلگرامی مورد نظر هدایت میکنید .این بدین معناست که شما برای مثال یک اپلیکیشن بازی طراحی نموده اید و این اپلیکیشن توسط چند هزار نفر نصب شده است .حال شما با یک برنامه نویسی میتوانید این افراد را برای عضو شدن در یک کانال خاص دعوت نمایید .
مسئله اینجاست که طراحی اپلیکیشن و پخش میلیونی آن بین مردم بسیار بسیار پر هزینه و زمانبر است .برای مثال داشتن یک اپلیکیشن بسیار ساده حدود ۲ تا ۸ میلیون تومان هزینه لازم دارد .حال تازه باید برای آن نصب بگیرید .برای مثال بیش از ۴۵روز زمان لازم است تا هزار نفر اپلیکیشن شما را (تازه اگر جذاب باشد) بر روی گوشی خود نصب نمایند .حالا شما نیاز به چند میلیون دیگر هزینه دارید تا برای ممبرگیری اپلیکیشن شما برنامه نویسی گردد .
در پایان جالب اینجاست پس از این همه صرف وقت و پول شما قادر به افزایش حدودا ۱۰ ممبر میباشید ,چون اپلیکیشن شما فقط ۱۰۰۰ نصب دارد .تصور کنید برای افزایش هزار عدد ممبر شما به یک اپلیکیشن با نصب بیش از ۱۰۰هزار نفر نیاز دارید . این را هم بدانید که مبلغ خرید چنین اپلیکیشنی حداقل ۵۰میلیون تومان هست که هیچ کس چنین اپلیکیشنی را برای فروش نمیگزارد .

“” پس باید برای فروش ممبر چه کرد ؟ “”

راهکار فروش ممبر که همه افراد مشغول به این کار از آن استفاده میکنند ارتباط با صاحبان و برنامه نویسان اپلیکیشنهاست که برای افزودن ممبر بشما این برنامه نویسان قیمتهای پایه را ارائه مینمایند و شما براحتی آن را با قیمت بالاتر به متقاضیان ارائه می نمایید .
برای مثال پایین ترین مبلغ تقاضا برای هر هزار ممبر واقعی هشتاد تا نود هزار تومان می باشد حالا هنر اینجاست که شما برنامه نویسی و یا صاحب اپلیکیشنی را بیابید که مبلغی بسیار پایینتر بشما پیشنهاد نماید .رقابت اصلی بازار فروش ممبر اینجاست که این موضوع را تماما بما بسپارید .

در فروش ممبر من چقد درآمد دارم :

(این مطالب را حتما بصورت تفصیلی و کاملتر در فایل صوتی گوش نمایید)

ممبرهای متععدی وجود دارد .این مثال برای ممبر اختیاری یا پاپ آپ میباشد که در پکیج توضیحات تکمیلی در مورد ممبرها را می یابید .
اگر شما در روز فقط یک سفارش هزار ممبر داشته باشید ,باتوجه به اینکه قیمت فروش هزار ممبر اختیاری در بازار حدود ۸۵ تا ۹۰ هزار تومان می باشد شما براحتی با مراجعه به یکی از برنامه نویسانی که ما بشما معرفی میکنیم میتوانید با پرداخت مبلغی در حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان همین بسته را خرید نمایید ,اینجا شما ۳۰هزار تومان معادل ۵۰درصد مبلغتان را سود کرده اید .در ابتدای کار در یک روز سبک شما تقریبا ۳ سفارش خواهید داشت که اگر همه کمترین میزان را درخواست نمایند چیزی در حدود ۱۰۰هزار تومان در پایان شما درآمد داشته اید . این مبلغ در ماه میشود ۳میلیون تومان. که با کمی صرف زمان این کمترین درآمد شما خواهد بود .این جملات نقل قول تجربی از حرفه ای های این بیزنس هست .

فروش ممبر را از کجا شروع کنم؟

(این مطالب را حتما بصورت تفصیلی و کاملتر در فایل صوتی گوش نمایید)

در ایران بیش از یک میلیون کانال تلگرام وجود دارد که همه کم و بیش به دنبال افزایش ممبر و در نهایت خرید آن میباشند پس میتوان تصور نمود که تقاضا برای این محصول بسیار زیاد و داغ میباشد شما فقط کافیست خود را به عنوان فروشنده ممبر به متقاضیان نشان دهید . برای این منظور یک وبسایت کوچک و حتی وبلاگ کافیست و پس از آن با معرفی وبسایت خود در گوگل و یا مکانهای که در بسته به شما کامل توضیح داده ایم به راحتی مشتری بدست آورید .در بسته آموزش افزایش ممبر تلگرام کاملا به چگونگی پیدا کردن مشتری آشنا میشوید پس نگرانی نداشته باشید

در بسته زیر تمام نکات استارت این بیزنس برای شما توضیح داده شده است .برای مثال شما در این بسته مطالب زیر را خواهید یافت :
انواع ممبر تلگرام – نکات بازار ممبر تلگرام – چگونه مشتری پیدا کنم – چگونه با برنامه نویسان معامله نمایم – قیمتهای عرف بازار – نکات فنی افزایش ممبر تلگرام
شما کارجویان محترم میتوانید با خریداری این بسته بطور کامل با ساختار تلگرام و بحث کانالداری و همچنین روشهای افزایش ممبر و اعضای کانال تلگرام آشنا شوید , به نحوی که انشالله با مطالعه و فراگیری کامل محتویات بسته شما صاحب یک شغل ارزشمند و سودآور مدرن میشوید که از آن به بعد بسته به میزان تلاش و زمانی که در این راه وقف میکنید میتوانید کسب درآمد حلالی برای خود و خانواده تان بنمایید
قبل از خرید بسته برای اطلاعات بیشتر فایل های صوتی را با دقت گوش نمایید

با کمک ویسایت کارپویان این بسته باتخفیف ویژه به مبلغ هشتاد و پنج هزار تومان به شما عزیزان ارائه میگردد.امیدواریم مورد رضایت شما قرار گیرد.

اتمام فروش تا اطلاع ثانوی

پشتیبان تلگرام